Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Obiekt Na sprzedaż
Numer oferty: Lu/30 (Ob/506)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: Lu/30 (Ob/506)
Miejscowość: Rowy
Dzielnica / osiedle: gmina Ustka
Cena: 16 000 000 zł (5 580,75 zł / m2)
Powierzchnia: 2 867,00 m2
Powierzchnia:
2 867,00 m2
Typ oferty
Na sprzedaż
Dla niepełnosprawnych: Nie
Opis oferty
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY: Prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 12 200 m2 do dnia 05 grudnia 2089 oraz prawo własności budynku o powierzchni 2 867 m2. Nieruchomość jest zagospodarowana i ogrodzona.
Działka posiada kształt trapezu, a jej teren jest płaski. Kształt działki jak i jej ukształtowanie nie utrudnia dalszej zabudowy i zagospodarowania. Dłuższym bokiem przylega do ulicy, która w 2007 roku została oświetlona i przed sezonem letnim 2008 roku otrzyma nową nawierzchnię (obecnie trwają prace). Pomiędzy wydmą i ośrodkiem przeprowadzona zostanie ścieżka rowerowa łącząca Rowy z Ustką. Na terenie znajduje się nowy, ekologiczny parking na około 70 miejsc postojowych oraz stary na około 20 miejsc.
Oprócz głównego budynku hotelowego na działce zlokalizowana jest trafostacja, budynek magazynowy z kotłownią i wiata magazynowa. Główny budynek ma konstrukcję stalową (słupy i podciągi), co daje praktycznie nieograniczone możliwości adaptacji.
Parter to recepcja, lobby, sala restauracyjna z zapleczem technicznym i kuchennym, sala klubowo-barowa, 4 (w trakcie budowy) apartamenty z tarasami ziemnymi (zewnętrzne wejścia) o powierzchni od 30 do 45 m2. Trzy z nich przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym znajdują się stosowne instalacje aby zaaranżować aneks kuchenny.
I piętro znajduje się obecnie w trakcie adaptacji na 18 apartamentów. 17 z nich będzie miało powierzchnię od 34 do 42 m2, jeden powierzchnię 55 m2. Wszystkie wyposażone w stosowne instalacje aby zaaranżować aneks kuchenny.
II piętro to sala wykładowa na maksymalnie 80-90 osób, 12 pokojów 2-3 osobowych, 2 apartamenty i 5 nowych studiów (o powierzchni od 25 do 32 m2). Każde studio posiada taras o powierzchni prawie 30 m2.
Na poddaszu znajdują się dwa apartamenty, dwa duże pokoje i dwa małe. Powierzchnia poddasza nie jest wliczana do ogólnej powierzchni budynku. Z poddasza rozciąga się widok na morze (na pozostałych kondygnacjach morze zasłonięte jest sosnami i wydmą).
W całym budynku zamontowana jest aluminiowa stolarka okienna, w nowych apartamentach i studiach drewniana stolarka drzwiowa.
Ponadto obecnie na terenie działki znajduje się 9 domków campingowych. Osiem z nich to domki 4-6 osobowe, jeden 10 osobowy.

INSTALACJE: Sieci: elektryczna (własna stacja trafo), wodociągowa miejska, kanalizacyjna miejska, ciepła woda z nowoczesnej kotłowni olejowej, hydrantowa, p. poż alarmowa, telefoniczna, monitoring zewnętrzny, Internet (wi-fi) + kablowo wydzielone stanowiska w lobby (Internet-Cafe). Budynek jest wyposażony w instalację centralnego ogrzewania.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA: Brak obecnie planu zagospodarowania przestrzennego, jak również studium kierunków i uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego. W poprzednim miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten oznaczony był symbolem 75 UT – teren istniejącego ośrodka wczasowego.
Opracowane były różne koncepcje rozbudowy i wykorzystania terenu. Poniższej zamieszczony jest plan, na którym widoczny jest istniejący budynek–1, planowany drugi budynek hotelowy-3, basen–7, nowa część restauracyjna–6, SPA-odnowa biologiczna–2 (połączona nadziemnym łącznikiem z głównym budynkiem hotelowym. Dla potrzeb tej koncepcji dokonano wycinki drzew. Oznaczona nr 4 jest stacja trafo, nr 5 kotłownia z magazynem, nr 8 wiata magazynowa.
Inna koncepcja zakłada wydzielenie apartamentowca (b1) wraz z parkingiem (P1 na dz1), zbudowanie pasażu handlowo-usługowego wzdłuż biegnącej do morza ulicy Piaskowej (dz 3) oraz zabudowanie pozostałej przestrzeni piętrowymi bungalowami (dz 2).

LOKALIZACJA: Miejscowość Rowy położona jest w centralnej części polskiego wybrzeża. Nieruchomość jest zlokalizowana poza centrum Rowów, w pięknym sosnowym, nadmorskim lesie, przy samym morzu, bezpośrednio przy wejściu na plażę. Miejsce posiada wysokie walory krajobrazowe i rekreacyjne.
Rowy to mały, urokliwy port rybacki, położony przy ujściu rzeki Łupawy. Pomiędzy Rowami i Łebą rozciąga się Słowiński Park Narodowy posiadający status światowego rezerwatu biosfery UNESCO (m. in. ruchome wydmy). Tuż za Rowami zaczyna się malownicza, wydmowa mierzeja, oddzielająca od Bałtyku dawną zatokę morską, z której powstało jezioro Gardno. Prócz oczywistych walorów (plaża, słońce, morze) Rowy są częstymi celami przyjazdów rowerzystów (rewelacyjne trasy wokół), wędkarzy, miłośników pieszych wędrówek, fanów natury, spokoju, zwierząt. Rowy są również jednym z najlepszych na Bałtyku spotów wind- i kitesurfingowych.
Ulica Wczasowa jest jedną z głównych dróg publicznych w Rowach, przy której zlokalizowane są punkty handlowo-usługowe, pensjonaty oraz zabudowa letniskowa.
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474