Słupsk

Os. Zachód

Na sprzedaż

629 000 zł

Zadzwoń teraz

Mieszkanie

Numer oferty: (MS3/3790)

Left arrow
Right arrow

Dane podstawowe

Typ oferty: Na sprzedaż

Numer oferty: (MS3/3790)

Miejscowość: Słupsk

Dzielnica / osiedle: Os. Zachód

Cena: 629 000 zł (10 594,58 zł / m2)

Liczba pokoi: 3

Piętro / budynek (l.pięter): parter / 1

Powierzchnia: 59,37 m2

Opis oferty

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m², położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

-przestronny ogródek o powierzchni ok. 120 m² – idealny do relaksu, dla dzieci lub zwierząt
-dodatkowe pomieszczenie gospodarcze ok. 10 m² (przed budynkiem, ala piwnica)
-domek ogrodowy na narzędzia, rowery czy kosiarkę
-unkcjonalny układ pomieszczeń
-spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą rekreacyjną

Układ mieszkania:

-salon z półotwartą kuchnią
-dwie ustawne sypialnie
-przestronna łazienka
-pomieszczenie do przechowywania (garderoba/schowek)
-przedpokój
Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia.

Lokalizacja – os. Zachód, ul. Kiepury:
To jedno z najlepszych miejsc do życia w Słupsku – idealne dla rodzin oraz osób ceniących spokój i dostęp do terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:

-nowoczesny plac zabaw
-górka saneczkowa
-strefy relaksu (leżaki, hamaki, ławeczki)
-siłownia plenerowa
-wiata grillowa
-liczne tereny spacerowe

Świetna komunikacja oraz bliskość sklepów, szkół i usług sprawiają, że to miejsce jest niezwykle wygodne na co dzień.

Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania z ogródkiem w świetnej lokalizacji!

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.