Słupsk

Os. Piastów

Na sprzedaż

275 000 zł

Zadzwoń teraz

Mieszkanie


Numer oferty: (MS2/3434)

Left arrow
Right arrow

Dane podstawowe

Typ oferty: Na sprzedaż

Numer oferty: (MS2/3434)

Miejscowość: Słupsk

Dzielnica / osiedle: Os. Piastów

Cena: 275 000 zł (8 461,54 zł / m2)

Liczba pokoi: 2

Piętro / budynek (l.pięter): parter / 4

Powierzchnia: 32,50 m2

Opis oferty

SŁONECZNE MIESZKANIE PO REMONCIE W ŁADNYM BLOKU !

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2- pokojowe po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona także instalacja elektryczna, położone nowe, tynki, gładzie wylewki (wszystkie podłogi są na jednym poziomie, bez progów i uskoków), a także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Usytuowane na wysokim parterze w bloku z czystą, świeżą elewacją na spokojnym, lubianym Osiedlu Piastów. Bardzo ładny widok zza okna na zieloną przestrzeń z dużą ilością słońca, którego dostępu nie ogranicza inny budynek.

Nieruchomość, składa się z 2 osobnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Pomieszczeniem przynależnym jest piwnica.

Ogrzewanie miejskie, ciepła bieżąca woda.

Atrakcyjna lokalizacja, spokojne sąsiedztwo i szeroko rozwinięta infrastruktura czyni tą ofertę komfortową zarówno dla osób starszych jak i młodych małżeństw, a także idealną lokatę kapitału dla poszukujących mieszkania, które ma przynosić zysk przez najem od już od jutra.

W cenie nieruchomości NOWY (na gwarancji) sprzęt RTV (płyta, piekarnik okap), meble kuchenne i wyposażenie łazienki zgodnie z załączoną dokumentacją fotograficzną


POLECAMY SZCZEGÓLNEJ UWADZE!

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Agent image

Agent

Telimena Ryta

Numer tel:
501 643 449 lub 59 848 19 20

Adres email:
biuro@gieldaslupska.pl

Zadzwoń teraz

Masz pytania odnośnie oferty?

Napisz do nas wiadomość