Słupsk

Os. Niepodległości

Na sprzedaż

379 000 zł

Zadzwoń teraz

Mieszkanie

Numer oferty: (MS3/3787)

Left arrow
Right arrow

Dane podstawowe

Typ oferty: Na sprzedaż

Numer oferty: (MS3/3787)

Miejscowość: Słupsk

Dzielnica / osiedle: Os. Niepodległości

Cena: 379 000 zł (6 064,00 zł / m2)

Liczba pokoi: 3

Piętro / budynek (l.pięter): 4 / 4

Powierzchnia: 62,50 m2

Opis oferty

Świeża oferta , która łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem do wygodnego życia !

- 3 pokoje | 60,5 m²
- Os. Niepodległości
- 379 000 zł
- IV piętro – spokój i dobre doświetlenie
- Balkon typu loggia – idealny na poranną kawę
- Układ rozkładowy, dwustronny – więcej światła i funkcjonalności
- Piwnica – dodatkowa przestrzeń na przechowywanie
- Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej

Dodatkowy atut? Budynek przechodzi właśnie odświeżenie – nowa elewacja i ocieplenie podniosą komfort mieszkania oraz estetykę całego bloku na lata!

Oferta dostępna wyłącznie u nas!

Zadzwoń i umów się na prezentację, zanim zrobi to ktoś inny!

Agent image

Agent

Monika Rudnik

Numer tel:
790 600 204 lub 59 848 19 20

Adres email:
biuro@gieldaslupska.pl

Zadzwoń teraz

Masz pytania odnośnie oferty?

Napisz do nas wiadomość