Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Mieszkanie Na sprzedaż

Oferta zarezerwowana

Numer oferty: (MS4/2898)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (MS4/2898)
Miejscowość: Słupsk
Dzielnica / osiedle: Os. Batorego
Cena: 299 000 zł (4 746,03 zł / m2)
Liczba pokoi: 4
Piętro / budynek (l.pięter): 2 / 4
Powierzchnia: 63,00 m2
Opis oferty
WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO U NAS! M4 Z BIOKOMINKIEM

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, widne mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość dwustronna z ładnym widokiem na zieleń z dwóch stron. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci. Układ nieruchomości nieco różni się od standardowego M4 w tym bloku. Celem uzyskania większej powierzchni pomieszczenia salonowego zmniejszony został pokój pełniący rolę sypialni. W efekcie tego uzyskano głębię i możliwość swobodnego poruszania się wokół stołu. Obecnie układ mieszkania stanowi:

- salon o powierzchni 24,44 m2 (5,20m x 4,70m), z którego wydzielono sypialnię (1,2 m x 2,80 m);
- średni pokój (4,76 m x 3 m);
- mały pokój (3m x 2m)
- kuchnia 3,20 m x 2,10 m)
- łazienka
- toaleta
- przedpokój.

Do mieszkania przynależy także piwnica. Mieszkanie po gruntownym remoncie w pełni tego słowa znaczeniu: wymienione zostały wszystkie okna, drzwi zewnętrze i wewnętrzne wraz z ościeżnicami, instalacja elektryczna i hydrauliczna, panele ( w salonie bardzo ładna i niezniszczona deska barlinecka, w pozostałych pokojach świeżo położone panele zostały przykryte nową wykładziną), na ścianach skrupulatnie wykonane gładzie. Łazienka i toaleta wykończone nowoczesną glazurą i terakotą. W kuchni gustowne meble w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. W cenie nieruchomości także biokominek widoczny na zdjęciach i zabudowa stała.

Obok wielu wymienionych atutów nieruchomości warto wskazać, iż mieszkanie jest bardzo ciepłe, a w związku z tym koszty jego utrzymania się bardzo niskie. Po aktualnie rozliczonym sezonie grzewczym 2019/2020 obecni Właściciele mają niespełna 900 zł zwrotu!

Na uwagę zasługuje także miłe i spokojne sąsiedztwo, ładny widok zza okien (inne bloki są dość daleko) oraz możliwość swobodnego parkowania na parkingu nieopodal (nie ma parkingu bezpośredni pod oknami co potęguje komfort wszystkich mieszkańców tego bloku).


POLECAMY SZCZEGÓLNEJ UWADZE!
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474