Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Mieszkanie Na sprzedaż
Numer oferty: (MS2/2872)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (MS2/2872)
Miejscowość: Słupsk
Dzielnica / osiedle: Os. Batorego
Cena: 175 000 zł (3 910,61 zł / m2)
Liczba pokoi: 2
Piętro / budynek (l.pięter): 4 / 4
Powierzchnia: 44,75 m2
Opis oferty
Dwa pokoje na Osiedlu Batorego!!


Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe z księgą wieczystą usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z toaletą. Nieruchomość w ostatnich kilku latach została wyremontowana, wstawione okna trzyszybowe, położone na podłogach panele. Ponadto na całej długości zostały zamontowane podwieszane sufity.

Do lokalu przynależy piwnica.


W sąsiedztwie powyższej oferty znajdziemy między innymi: przedszkola, szkoły, sklepy, orliki do gry w piłkę nożną, koszykową, place zabaw dla dzieci, Kościół.


Termin oddania nieruchomości przypada mniej więcej na okres wrzesień, październik.


Zapraszamy do oględzin.
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474