Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Mieszkanie Na sprzedaż
Numer oferty: (MS3/2683)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (MS3/2683)
Miejscowość: Słupsk
Dzielnica / osiedle: Centrum
Cena: 349 000 zł (4 767,76 zł / m2)
Liczba pokoi: 3
Piętro / budynek (l.pięter): parter / 4
Powierzchnia: 73,20 m2
Opis oferty
PRZESTRONNE MIESZKANIE W BLOKU Z 2003 ROKU Z GARAŻEM !

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 , usytuowane na parterze w bloku w centrum miasta.
Na powierzchnię mieszkalną składa się salon z wyjściem na duży balkon,kuchnia , dwie sypialnie , przedpokój oraz łazienka z toaletą.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, idealne dla rodzin z dziećmi, par, osób które cenią sobie dużą, dobrze zagospodarowaną przestrzeń.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z miasta .

Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta , w sąsiedztwie znajduję się Szkoła Podstawowa nr 1 , bank , sklepy dyskontowe,oraz wiele innych punktów handlowo- usługowych , także Galeria Słupska. Osiedle prezentowanej nieruchomości jest ogrodzone.

Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację nieruchomości!
Obiekty w okolicy
 apteka
 linia autobusowa
 przychodnia
 sklep spożywczy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474