Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Mieszkanie Do wynajęcia
Numer oferty: (MS2W/1389)
Dane podstawowe
Typ oferty Do wynajęcia
Numer oferty: (MS2W/1389)
Miejscowość: gmina Słupsk
Dzielnica / osiedle:  
Cena: 1 200 zł (28,57 zł / m2)
Liczba pokoi: 2
Piętro / budynek (l.pięter): 2 / 3
Powierzchnia: 42,00 m2
Opis oferty
MIESZKANIE W CENTRUM DZIELNICY SZLACHETNEGO BIZNESU!

MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM, IDEALNE NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI TYPU KANCELARIA NOTARIALNA, ADWOKACKA, KOMORNICZA, BIURO RADCY PRAWNEGO, GABINET STOMATOLOGICZNY itp.

Rozkład nieruchomości tworzy duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka połączona z w-c oraz przedpokój.Wejście do mieszkania prowadzi przez klatkę jakiej nie można spotkać w żadnej innej słupskiej kamienicy - bezprecedensowa! Ogrzewanie miejskie, ciepła bieżąca woda. Okna drewniane, brązowe (mahoniowe). Budynek po rewitalizacji.
W części kuchennej meble wraz z niezbędnymi artykułami gospodarstwa domowego.
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474