Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Lokal użytkowy Na sprzedaż
Numer oferty: (LS/2538)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (LS/2538)
Miejscowość: Słupsk
Dzielnica / osiedle: Os. Niepodległości
Cena: 209 000 zł (2 270,01 zł / m2)
Powierzchnia: 92,07 m2
Opis oferty
Szukacie Państwo lokalu pod własną działalność? Potrzebujecie wejścia bezpośrednio z ulicy?

Nieruchomość przygotowana do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo - usługowy o powierzchni 92 m2 znajdujący się w przyziemiu budynku wielorodzinnego na Os Niepodległości.
Do obiektu prowadzi niezależne wejście bezpośrednio z ulicy. Przy budynku znajduje się bezpłatny duży parking oraz teren zielony.

W skład powierzchni wchodzi: wiatrołap, 2 sale użytkowe, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, WC.
W całości obiektu na podłogach znajduje się glazura, na ścianach gładź. W 2010 rozprowadzona została nowa instalacja elektryczna oraz wentylacyjna.
Wewnątrz lokalu ścianki działowe szklane z PCV. W 2017 roku budynek został ocieplony oraz wykończony elewacją w szarym kolorze. Lokal własnościowy z wyodrębnioną księgą wieczystą wraz z udziałem w gruncie.

Wszystkie okna PCV także w kolorze antracyt wraz z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi, roleta wejściowa sterowana elektrycznie oraz rozprowadzony system alarmowy.

Lokal posiada ogrzewanie własne- piec gazowy dwufunkcyjny znajdujący się w kotłowni. W obiekcie rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki.
Nieruchomość posiada wszystkie media: woda, prąd, kanaliza, gaz.

Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako: sklep, salon fryzjersko - kosmetyczny, gabinet odnowy/masażu, gastronomia, biura.. oraz wiele innych działalności.
Ogromnym atutem jest bogata infrastruktura oraz duży parking. W pobliżu CH Jantar,sklepy, pętla autobusowa,osiedle bloków mieszkalnych.

Polecamy!
Obiekty w okolicy
 linia autobusowa
 sklep spożywczy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474