Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Działka Na sprzedaż
Numer oferty: Gi/27 (Dz/11)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: Gi/27 (Dz/11)
Miejscowość: Warszkowo
Dzielnica / osiedle: gmina Sławno
Cena: 280 500 zł (55,00 zł / m2)
Powierzchnia: 5 100,00 m2
Rodzaj działki: budowlano-rzemieślnicza
Uzbrojenie: działka uzbrojona
Opis oferty
Działka mieści się w miejscowości Warszkowo (gm. Sławno) przy głównej trasie Koszalin-Słupsk (blisko zjazdu na obwodnicę koszalińską). Powierzchnia działki wynosi 0,51 ha. Istnieje możliwość podziału gruntu na mniejsze działki. Działka przeznaczona jest na cele mieszkalno-usługowe. Ze względu na jej położenie jest dobrą inwestycją. Daje duże możliwości na dochodową działalność handlowo-usługową. Działka jest już uzbrojona w wodę, energię i kanalizę.Cena jest zależna od ilości jednorazowego zakupu ziemi. Polecamy!
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474