Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Działka Na sprzedaż
Numer oferty: (Dz/2241)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (Dz/2241)
Miejscowość: Marszewo
Dzielnica / osiedle:  
Cena: 50 000 zł (10,00 zł / m2)
Powierzchnia: 5 000,00 m2
Rodzaj działki: rekreacyjna
Uzbrojenie:  
Opis oferty
ATRAKCYJNA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI !

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 5000 tys.m2 , usytuowana w miejscowości Marszewo.

Miejscowość położona jest w odległości 2 km od Postomina, 20 km od Darłowa oraz 15 km od Ustki. Pod względem geograficznym miejscowość znajduje się w makroregionie Pobrzeża Południowo Bałtyckiego na Wybrzeżu Słowińskim.
Marszewo to malownicze, polodowcowe jezioro, o maksymalnej głębokości 24 m, z piaszczystą plażą, czystą wodą oraz pomostem. Zlewnia jeziora i sam jego zbiornik wykazują wysoki potencjał przyrodniczy. Obszar ten stanowi źródło zasilania w wodę rzeki Marszewki. Występują tu ryby: karp, okoń, lin, krąp, amur, leszcz, szczupak, płoć.

Więcej informacji wkrótce !
Obiekty w okolicy
 sklep spożywczy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474