Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Dom Na sprzedaż
Numer oferty: Di/42 (Di/931)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: Di/42 (Di/931)
Miejscowość: Trzebielino
Dzielnica / osiedle: powiat bytowski
Cena: 460 000 zł (2 555,56 zł / m2)
Powierzchnia: 180,00 m2
Powierzchnia działki: 980,00 m2
Rodzaj domu: wolno stojący
Liczba pokoi: 3
Opis oferty
DOM WOLNO STOJĄCY POŁOŻONY W OTULINIE LASÓW!!!

Przepięknie zagospodarowana posiadłość mieszkalna, o dużych walorach rekreacyjnych. Oferta przede wszystkim dla ludzi ceniących kontakt z naturą, łaknących pięknych widoków, świeżego powietrza.

Przedmiotem sprzedaży jest przytulny dom wolno stojący o powierzchni 180m2 usytuowany w miejscowości Trzebielino.
Na parterze prezentowanej nieruchomości znajduje się przedsionek, salon połączony z jadalnią , w pełni wyposażona i umeblowana kuchnia oraz łazienka z toaletą.
Na piętrze znajdują się dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka.
Na podłogach w pokojach deska sosnowa natomiast w salonie , jadalni , kuchni i łazience glazura i terakota . Wszystkie okna PCV.
Ogrzewanie kominkowe, ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 980m2.
Na działce liczna nasada drzew i krzewów ozdobnych oraz dużych drzew iglastych tworzących niepowtarzalny klimat. Na działce wyodrębniona strefa rekreacyjna z miejscem do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej Dach dwuspadowy pokryty blacho dachówką . Budynek w całości ogrodzony siatką na fundamencie stałym oraz z dodatkowymi przęsłami drewnianymi .Budynek zadbany, wybudowany technologią tradycyjna ( suporeks/styropian/suporeks).

Gmina Trzebielino położona jest w województwie pomorskim, powiat bytowski, przy drodze krajowej Poznań – Słupsk, 50 km od Bałtyku.
Przez tereny gminy przebiega jedna z największych rzek Pomorza–Wieprza oraz inne mniejsze: Pokrzywna, Bystrzenica, Bożanka. Leśny odcinek Wieprzy, na południe od Broczyny, stanowi obszar lęgowy ptaków, gatunkowo związanych z rzekami o bystrym prądzie tj. pliszka górska, zimorodek, gągoł, tracz, nurogęś. Spośród ssaków chronionych występuje tu wydra i bóbr. W okolicach wsi Zielin znajduje się cenny przyrodniczo rezerwat – Torfowisko Zielin Miastecki, skupiający rzadkie gatunki roślin tj. rosiczka okrągłolistna, wełnianka, grążel żółty, grzybień biały oraz ptaków: żuraw, myszołów, kania ruda oraz orzeł bielik.

OFERTA GODNA POLECENIA!!!!
Obiekty w okolicy
 biblioteka
 kościół
 park
 przychodnia
 sklep spożywczy
 szkoła

Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474