Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Dom Na sprzedaż
Numer oferty: (DS/1929)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (DS/1929)
Miejscowość: Słupsk
Dzielnica / osiedle: Os. Słowińskie
Cena: 339 000 zł (3 653,80 zł / m2)
Powierzchnia: 92,78 m2
Powierzchnia działki: 631,00 m2
Rodzaj domu: bliźniak
Liczba pokoi: 4
Opis oferty
NOWA INWESTYCJA - FIOŁKOWA PARK III !

Blisko centrum Słupska, a zarazem z dala od smogu i zakorkowanych ulic, stworzyliśmy dla Państwa osiedle domków bliźniaczych.Fiołkowa Park III to kontynuacja Osiedla Fiołkowa Park, w sprzedaży tylko jeden bliźniak ! Zaprojektowany został z myślą o spokojnym, zdrowym i wygodnym życiu jego mieszkańców.
Ulica Fiołkowa zapewnia dojazd do ulicy Klonowej, a dalej do głównej ulicy Gdańskiej skąd mamy dokładnie 3 minuty drogi do Centrum miasta (Ratusz).

Dom zaprojektowany zostały jako budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 92,78m2. Wykonywany jest do stanu deweloperskiego.
Pod względem jakościowym Fiołkowa Park spełnia najwyższe standardy. Materiały wykorzystane do budowy domów oraz energooszczędna technologia zapewniają życie w warunkach zgodnych ze standardami ekologii; oszczędzają energię i zasoby portfela. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ale ciepłej, nowoczesnej i eleganckiej estetyce, która nadaje Fiołkowemu Osiedlu przyjemny urok podmiejskiej, zielonej dzielnicy.

Zagospodarowanie Osiedla zapewnia mieszkańcom optymalną przestrzeń a zarazem najwyższy stopień prywatności i bezpieczeństwa.

Więcej informacji oraz pełen opis standardu deweloperskiego dostępny w naszym biurze!

NIEODPŁATNIE ZAŁATWIAMY WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z UZYSKANIEM KREDYTU!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą !
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wojska Polskiego 38/2a
76-200 Słupsk
tel./fax: (0 59) 84-009-30

Filia: ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474