Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Dom Na sprzedaż
Numer oferty: (Di/2163)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (Di/2163)
Miejscowość: Siemianice
Dzielnica / osiedle:  
Cena: 379 000 zł (3 158,33 zł / m2)
Powierzchnia: 120,00 m2
Powierzchnia działki: 400,00 m2
Rodzaj domu: bliźniak
Liczba pokoi: 4
Opis oferty
SPRAW PREZENT SOBIE I SWOJEJ RODZINIE, TYLKO U NAS NOWE DOMY W SIEMIANICACH !

Jeśli poszukujesz domu, który da Ci możliwość zamieszkania na obrzeżach miasta w pięknej i uroczej okolicy w niedalekiej odległości od miasta - możesz przestać szukać, bo właśnie znalazłeś - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nieruchomość, którą oferujemy położona jest w miejscowości Siemianice.
Projektowane budynki są budynkami bliźniaczymi , mieszkalnymi , zaprojektowane jako budynki parterowe z poddaszem użytkowym o dachu dwuspadowym , pokrytym dachówką.
Domy budowane w technologi tradycyjnej : ściany zewnętrzne warstwowe murowane z bloczków betonu komórkowego . Zewnętrzną warstwę stanowi styropian grub. 15 cm z wyprawą elewacyjną , ściany wewnętrzne parteru murowane z bloczków betonu komórkowego , ściany poddasza z płyt G-K na ruszcie z profili stalowych , strop drewniany , ławy fundamentowe żelbetowe , ściany fundamentowe betonowe .
Budynek o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.
Parter składa się z salonu ( 29,6m2) , kuchni ( 12,3m2), WC ( 2,1m2), holu ( 5,8m2), pomieszczenia gospodarczego ( 6,6m2).
Poddasze natomiast składa się z trzech pokoi ( 13,4m2) ( 14,2m2) ( 12,7m2), łazienki ( 4,8m2) oraz przedpokoju ( 4,0 m2).

Każdy z domów posiadać będzie działkę o powierzchni 400m2.

Nieruchomość znajduje się w szybko rozwijającej się i popularnej miejscowości Siemianice, w spokojnej i cichej okolicy w zabudowie domów jednorodzinnych, z pełną infrastrukturą: szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy, poczta, kościół.
Kupno domu jest decyzją na lata, dlatego patrz w przyszłość i otaczaj się jakością. Ta inwestycja zostanie zrealizowana z wykorzystaniem najwyższej jakości energooszczędnych komponentów gwarantujących solidność, funkcjonalność oraz niskie koszty eksploatacyjne.

Kupujący nie płaci prowizji dla pośrednika oraz jest zwolniony z podatku PCC 2%.

Zapraszamy na prezentację!
Obiekty w okolicy
 kościół
 linia autobusowa
 sklep spożywczy
 szkoła

Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474