Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Dom Na sprzedaż
Numer oferty: Di/109 (Di/99)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: Di/109 (Di/99)
Miejscowość: Łosino
Dzielnica / osiedle: gmina Kobylnica
Cena: 599 000 zł (3 993,33 zł / m2)
Powierzchnia: 150,00 m2
Powierzchnia działki: 3 700,00 m2
Rodzaj domu: wolno stojący
Liczba pokoi: 5
Opis oferty
DOM WOLNO STOJĄCY POŁOŻONY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY, W UROKLIWYM I MALOWNICZYM MIEJSCU POD LASEM!

Przedmiotem sprzedaży jest nietypowy, przestronny dom o powierzchni 150 m2, usytuowany na działce 3700 m2. Na parterze nieruchomości znajdują się dwa salony - jeden kominkowy, drugi gościnny, kuchnia i łazienka.
Na piętrze są 3 duże pokoje oraz łazienka. W salonach na podłodze jest parkiet dębowy, ściany są z płyt kartonowo - gipsowych. W pokojach na piętrze podłogi pokrywają wykładziny dywanowe. Łazienki w glazurze i terakocie. W kuchni jest glazura i parkiet dębowy. Meble kuchenne zostają w cenie nieruchomości, pozostałe wyposażenie do uzgodnienia. Wszystkie okna PCV z folią antywłamaniową. Do dyspozycji są dwa garaże, z których są wejścia do dodatkowych pomieszczeń, które idealnie nadają się na działalność (jest tam również kuchnia i łazienka). Dom w 2004 roku przeszedł gruntowną renowację. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego gazowego. Dodatkowo na ciepłą wodę w łazience jest przepływowy podgrzewacz wody. W budynku podłączony alarm. DOM ZE WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ ŚWIETNIE NADAJE SIĘ NA MIESZKANIE DLA KONESERA. BARDZO SPOKOJNA OKOLICA - IDEALNA DLA OSÓB LUBIĄCYCH SPOKÓJ I BLISKI KONTAKT Z NATURĄ. Działka jest ładnie zagospodarowana. Na terenie znajdują się brzozy oraz cztery królewskie dęby.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia działki znajdującej się bezpośrednio przy posesji o powierzchni 1900 m2.

Polecamy szczególnej uwadze!
Istnieje możliwość wynajmu nieruchomości za kwotę 4000 zł.
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474