Słupska Giełda Nieruchomości
Twój
notes

Dom Na sprzedaż
Numer oferty: (Di/1693)
Dane podstawowe
Typ oferty Na sprzedaż
Numer oferty: (Di/1693)
Miejscowość: gm. Kobylnica
Dzielnica / osiedle:  
Cena: 240 000 zł (2 264,15 zł / m2)
Powierzchnia: 106,00 m2
Powierzchnia działki: 1 831,00 m2
Rodzaj domu: bliźniak
Liczba pokoi: 5
Opis oferty
WYREMONTOWANY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POŁOŻONY W MALOWNICZEJ WSI 20KM OD SŁUPSKA !

Przedmiotem sprzedaży jest dom składający się z 5 pokoi, dwóch kuchni i dwóch łazienek oraz trzech przedpokoi. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, dwa przedpokoje oraz łazienka z toaletą, wszystko o łącznym metrażu 63m2. Na piętrze mieszczą się dwa pokoje, łazienka z toaletą, kuchnia oraz przedpokój o powierzchni 47m2.
Całość domu wewnątrz, jak i również zewnętrzna elewacja, dach całkowicie po remoncie. Wymienione zostały wszystkie okna na PCV, na podłodze położone panele, dodatkowo odrestaurowana została zabytkowa kuchnia przekształcona do nowoczesnego użytkowania. Na ścianach gładzie, wszystkie pomieszczenia odmalowane, świeże i czyste. W cenie nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna oraz część mebli.

Na działce o metrażu 1831m2 znajdują się dwa nowe garaże, część ogródkowa ze szklarnią oraz część rekreacyjna.

Ogrzewanie z pieca centralnego, pozostałe opłaty to podatek roczny kształtujący się na poziomie 500zł.

Malownicza wieś znajdująca się w niedalekiej odległości od Kwakowa, jest niewątpliwie miejscem wartym zainteresowania. Osoby ceniące spokój, ciszę, piękne widoki oraz uroki wsi zachęcam do obejrzenia nieruchomości.
Obiekty w okolicy
Zdjęcia nieruchomości
Kontakt w sprawie oferty
Zadzwoń do eksperta: 59 840 09 30 lub 59 848 19 20
Wyślij e-mail
Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik obsługujący transakcję:

Mateusz Kocioł, licencja nr 2216
lub
Marek Kocioł, licencja nr 5557
lub
Andrzej Kocioł, licencja nr 5848

slupskie nieruchomości, słupskie nieruchomości, biuro nieruchomości, biuro nieruchomosci, biura nieruchomości, biura nieruchomosci, mieszkania, mieszkania słupsk, mieszkania na terenie słupska, mieszkania na terenie slupska, domy, domy slupsk, domy słupsk, domy w slupsku, domy w słupsku, domy na terenie slupska, domy na terenie słupska, działki, dzialki slupsk, działki słupska, działki w okolicach słupska, dzialki w okolicach slupska, działki na terenie slupska, działki na terenie słupska, apartamenty, apartamenty rowy, apartamenty w rowach, apartamenty ustka, apartamenty w ustce, mieszkania rowy, mieszkania w rowach, mieszkania w ustce, mieszkania ustka , biuro nieruchomości słupsk, mieszkania, domy, działki, apartamenty, grunty sprzedam słupsk, ustka, nad morzem, bogata oferta

Słupska Giełda Nieruchomości
ul. Wileńska 36/3
76-200 Słupsk
tel.: (0 59) 84-81-920
fax: (0 59) 84-14-474